TESTYFoodPrint / ELISA skríning potravinovej intolerancie


Ide o domáci odber vzorky krvi z prsta, ktorú pošlete do laboratória, kde sa vyhodnotí tzv. ODDIALENÁ alebo SKRYTÁ imunitná reaktivita (alergia typu IgG) na potraviny. Testuje sa až do 200 potravín.

Zvýšené IgG protilátky nás síce ochraňujú pred pravou alergiou, ale ak máme ich množstvo vysoké a imunita reaguje ich výrobou temer na každú potravinu, čo skonzumujeme, svedčí to niečom vážnejšom (nejde len o alergie). O čom presne, a ako ten mechanizmus funguje, sa dozviete počas coachingu. V skratke si to predstavte tak, že výroba protilátok podporuje chronický zápal, ktorý dlhodobo podrýva imunitu. Vplýva tým výrazne aj na zdravie ciev, srdca, mozgu, kĺbov, hladinu kortizolu (a teda stres, pásovú obezitu, metabolický syndróm, rakovinu...).

Nazývať takýto test skríningom intolernacie potravín je dosť nepresné, lebo ide o oveľa viac, ako o potraviny, či jednoducho ich vysadenie. Nepochopenie testu býva často dôvodom jeho kritík, ale neprávom, keďže podobný skríning využívajú aj lekári a hlavne imunológovia.

Zvýhodnené ceny s odborným poradenstvom pre klientov Nutriwellness Coaching.
5%  zľava na test Elisa Screen 200+  pri zadaní kódu  nutriwellness2019Kompletné PANELY testov funkčnej medicíny


Výber vhodných testov z nasledovných laboratórií je možný len na základe konzultácie/coachingu. Výnimky sú možné, ak presne viete, ktorý panel potrebujete (krv, sliny, moč alebo stolica - doručené 24 hod. kuriérom do UK).

1)
Genova Diagnostics UK

2)
Kompletné CYREX testy  vrátane reaktivity na pšenicu (vrátane lektínu WGA), lepok (všetky gliadíny, gluteníny a transglutaminázy) a gluteomorfín.


ARL Test vlasových minerálov.pdf 

 

 Ako vie ARL test minerálov odhaliť riziko vyhorenia


Som konzultantkou testu vlasových minerálov pre laboratórium Analytical Research Labs. Ide o test, ktorý je finančne veľmi výhodný vzhľadom na to, koľko informácií vie poskytnúť. Odporúčam ho najmä tým, ktorí majú problém s únavou a stresom. Viac cez odkazy hore.Objednávky všetkých testov a ďalšie otázky emailom katka071@yahoo.com


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára