Konzultácie a coaching

AKO PREBIEHA VIRTUÁLNY COACHING

 

Je dobré mať:

1) internetové spojenie a osobný email, ideálne aj prístup na notebook alebo stolný počítač (kvôli väčšej obrazovke) 
2) čas pre seba, aspoň 2 hodiny týždenne 
3)  ochotu sa vzdelávať a meniť niektoré zvyky

Pre deti a seniorov je potrebné, aby úlohu mediátora prebral iný dospelý.


 AKO POSTUPUJEM?


 1. Spoznávanie sa - vstupné informácie a ich spracovanie 

Vašim prvým krokom je vyhradenie si času a nálady na spracovanie podrobného zdravotného dotazníka a záznamu min. 5-dňového jedálnička. Tieto formuláre posielam e-mailom vo forme tabuliek, ktoré sa dajú vyplniť elektronicky. 

Spracovanie informácií trvá od 2 dní do 2 týždňov po ich prijatí (závisí to od každého prípadu a mojej pracovnej náplne v danom čase). Ak je potrebné, zasielam dodatočné otázky.  Sformulovanie cieľov pomôže nastaviť plán na mieru a zamerať sa na priority. Mnohé zdravotné situácie sú komplexné! Preto sú aj ceny mojich pokračujúcich blokov zvýhodnené.


2. Plán výživy, kroky a vzdelávacie materiály

Po analýze dotazníka a jedálnička obdržíte niekoľko súborov prehľadných informácií, vrátane predbežného zloženia stravy, ktoré si môžete študovať svojim tempom. Kľúčové návrhy (KROKY) buď posielam priebežne emailom, alebo zostavím osobitný, prehľadný pdf dokument.


Príklady receptov a flexi - jedálnička s jednoduchými jedlami, ktoré si môžete s kúskom fantázie upraviť, budú poskytnuté podľa potreby.

Zostavenie receptov a jedálnička presne na mieru je časovo veľmi náročná práca, a teda osobitne platená služba. Musím brať do úvahy všetky alergie a intolerancie, etické otázky (ak ste napr. vegán), prípadné malabsorpcie, stav Vášho trávenia, metabolizmu  a aj chute či averzie. Výber potravín závisí aj na lokálnych možnostiach produktov.

Vyjasňovanie mätúcich informácií z médií je často predmetom coachingu. Hľadanie kvalitných informácií je dôležitou súčasťou, keďže Vám poskytne nástroj do budúcna, ako sa dívať na mediálne informácie, aby ste neboli obeťou poslednej diétnej módy, zaručeného doplnku, či dvojzmyselnej štatistickej informácie.

3. Testovanie
 
Funkčná medicína a výživa je najmä o testovaní! Čím viac testov, tým bude plán výživy sedieť viac na mieru a bude mať rýchlejší efekt. Zostavím Vám detailný zoznam odporúčaných testov, avšak ich konečný výber bude na Vás, keďže pôjde aj o nadštandartné a platené testy. Môže ísť o testy krvné lekárske, či populárne domáce testy na alergie, intolerancie, alebo hladiny minerálov (VIAC TU). 

Ak máte svoje vlastné a staršie testy a chcete ich interpretovať, kvôli zložitosti a aj administratívne časovej náročnosti, pôjde o osobitne platenú službu. Výnimkou je Komplet Coaching, kde je to súčasťou balíka.

4. Doplnkový plán

Doplnky stravy vyberiem po vzájomnej diskusii a vysvetlím dôvody. Často ideme do detailov každej jednej zložky doplnku, jeho efektivity a skúsenosti u iných klientov či kolegov. U mnohých hrá úlohu aj cena a toto všetko beriem do úvahy. Výsledný Doplnkový program zašlem v podobe prehľadnej tabuľky spolu s dávkovaním.

CENNÍK  2020


BASIC PLAN... 45 eur  

 • základná analýza zdravotného dotazníka / symptómov  (Styri pilere)
 • komentár 3-dňového jedálnička
 • základný  Plán výživy a doplnkov

 • vhodný pre začiatočníkov, bez doterajšej skúsenosti s funkčnou medicínou a výživou
 • vhodný aj na refresh po dlhšom čase, posun na ďalší level výživy, či aktualizácia plánu doplnkov
 • POZOR - nevhodné pre tých, čo sú, alebo boli na mnohých liekoch, špeciálnej diéte, alebo majú mnohé testy na interpretáciu - vtedy odporúčam plný coaching! 


BASIC PLAN S TESTOM MINERÁLOV... 140 eur

Ako hore plus komplet test vlasových minerálov ARL s prekladom/interpretáciou v slovenčine


INTERPRETÁCIA INÝCH (externých) TESTOV... 35 eur


JEDÁLNIČEK NA MIERU 7-DŇOVÝ... 65 eur  

 • vhodné spolu s testom na potravinové alergie FoodPrint 200 / Elisa Screen 
 • vhodné pri stavoch, kde je testami potvrdená potreba špeciálnej diéty 
 • vhodné pri veľmi obmedzenom výbere potravín  

 

3-MESAČNÝ ÚVODNÝ COACHING... 170 eur *

3-MESAČNÝ POKRAČUJÚCI... 70 eur

 • analýza zdravotného dotazníka a 7 (či viac)-dňového jedálnička
 • návrh Plánu výživy a doplnkov
 • konkrétne Kroky
 • neobmedzený email kontakt
 • prestavovanie plánu podľa potreby, tipy na recepty
 • vzdelávací materiál a akákoľvek iná podpora 
 • zoznam odporúčaných testov a ich interpretácia/analýza
 • pokračujúce plány doplnkov počas celej doby 
 • zľava na test minerálov ARL s cca 15-stránkovou interpretáciou (len za 80 eur)
* RODINNÉ ZĽAVY - len na ÚVODNÝ 3M COACHING
30% priamy člen rodiny(dospelý) 
50% dieťa do 16 rokov


 
2 komentáre:

 1. Dobrý deň, ako mám postupovať keď si chcem otestovať ortuť? Mám vybraté amalgámové plomby, ale dve mi zostali. Dajú sa testovať aj plesne a parazity? Stále som unavená a veľmi sa stresujem. Ďakujem

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Prepacte, ze sa ozyvam az takto po case - ale do mail schranky mi blogger neposlal spravu - nasla som vasu otazku az teraz. Ortut pritomna vo vlasovom tkanive do 3-4 mesiacov po vybere plomb sa da otestovat ARL testom mineralov. Ak mate plomby stale pritomne, ale Vas organizmus je bud oslabeny (slabe nadoblicky), alebo ste dobrym 'detoxikatorom' ortute, vtedy sa ortut ukazat nemusi! V kazdom pripade, ARL test mineralov ukaze ovela viac, nez len ortut, napr. aj to, ako organizmus zaobchadza s inymi kovmi. Parazity zo stolice viem momentalne testovat bohuzial len pre klientov zijucich v UK. Vacsinou sa da jednoducho odhadnut zo symptomov, ci ide o problem. Vzhladom na vasu unavu a stres odporucam coaching, okrem ortute a parazitov totiz moze ist o dalsich x veci, ktore taketo symptomy sposobuju.

   Odstrániť