pondelok 5. decembra 2011

AURA - prednášky Milana Calábeka (ideálne podvečerné počúvanie na tmavé zimné dni)


Aká je vaša aura?


Prečo je to práve tá ktorá farba? Aký to má na vás vplyv, na vaše zdravie, pohodu, reakcie na okolitý svet, emócie, finančný úspech a hlavne vaše smerovanie v živote?


Tieto prednášky som našla len nedávno, keď som si sama kládla rôzne otázky. Ako to v tejto intenzívnej dobe transformácie funguje - odpoveď na seba nedala dlho čakať.
Hľadala som najskôr v angličtine a chodili mi samé povrchné odkazy... Pri prvom pokuse nájsť niečo "bližšie k srdcu", som v pri hľadaní v slovenčine hneď narazila na prednášku o kryštálovej aure z nejakého kurzu Aurickej typológie, asi niekde v Čechách.


Kliknutím na horný obrázok o kryštálovej aure - NA LOGO YouTube - sa dostanete na  webstránku Youtube, kde by sa na pravom boku mali ukázať prednášky o ďalších aurách. Ak vás farebná aura zaujme viac, vypočujte si najskôr ju. Každá prednáška trvá od 20-40 minút, ale naozaj stojí za to venovať tento čas a všetky ich postupne vypočuť.


Dúfam, že vám to vyjasní veľa vecí, a aj trochu ukľudní, ak sami hľadáte odpovede na otázky typu kto sme, prečo sme tu a aký to má všetko význam...


Prajem príjemné počúvanie!Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára